Młoda i piękna

Olejki do pielęgnacji twarzy

Lis
19

naturalne olejki do twarzyKosmetyki naturalne obecnie stają się coraz bardziej popularne. Nie ma się co dziwić – ich działanie jest naprawdę skutecznie, nierzadko bardziej niż specyfików z drogeryjnych półek. Kobiety są zachwycone naturalną pielęgnacją, która nie podrażnia nawet najbardziej wrażliwej cery, nie powoduje wyprysków i produkowana jest z poszanowaniem dla środowiska naturalnego.

Naturalne olejki do twarzy

Olejki są głównym składnikiem kosmetyków pielęgnacyjnych, opartych na naturalnych recepturach. Najlepiej jest wybierać specyfiki oparte na olejach tłoczonych na zimno. Wykazują one bowiem o wiele lepsze działanie i mają bogatszy skład niż olejki oczyszczane. Ich cena może być też nieco wyższa.

Olejek do twarzy należy dobrać w oparciu o rodzaj cery. Nieodpowiednio dobrany kosmetyk może bowiem znacznie zaszkodzić.

Jakie olejki wybierać?

Przede wszystkim, należy stawiać na produkty od uznanych producentów i pochodzące z pewnych źródeł. Jak ze wszystkim, z olejkami można przesadzić i na pewno nie jest to dla cery dobre. Stosowanie ich w nadmiarze może przynieść efekt odwrotny od zamierzonego – skóra stanie się przesuszona, jako że olejki są bardzo silnymi środkami oczyszczającymi. Lepiej stosować je w połączeniu z dobrym naturalnym kremem lub balsamem.

*Źródło

Doradzamy Możliwość komentowania Olejki do pielęgnacji twarzy została wyłączona

Comments

Comments are closed.