Młoda i piękna

Wybielanie zębów tanim kosztem

Lis
18

coco glamOsoby pijące dużo kawy, herbaty czy soków często borykają się z trudnymi do usunięcia przebarwieniami zębów. Nie ma co ukrywać, że nie są one zbyt estetyczne i na pewno nie dodają uroku szerokiemu uśmiechowi. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów specjalnych past, plastrów czy kremów wybielających, jednak ich skuteczność jest mocno dyskusyjna.

Coco Glam – wybielanie zębów

Preparat Coco Glam na bazie węgla aktywnego z drzewa kokosowego jest nowością na polskim rynku. Ogromną zaletą jest jego niska cena, nie przekraczająca kilku złotych. Kupić go można w wielu sklepach internetowych. Całkiem naturalny skład preparatu czyni go w zupełności bezpiecznym, także dla środowiska.

Jak działa Coco Glam?

Środek ma postać czarnego proszku, który nie tylko wybiela szkliwo, ale także oczyszcza całą jamę ustną, zęby i przestrzenie między nimi. Aktywny węgiel z łatwością usuwa nawet najbardziej uporczywe przebarwienia szkliwa, a ekstrakt z pomarańczy delikatnie, ale stanowczo wygładza zęby i oczyszcza je. Dodatek mięty zapewnia utrzymanie świeżego oddechu i gwarantuje przyjemny, świeży smak proszku. Nie ma co ukrywać, że Coco Glam jest rewolucją, jeśli chodzi o skuteczne wybielanie zębów tanim kosztem.

Doradzamy Możliwość komentowania Wybielanie zębów tanim kosztem została wyłączona

Comments

Comments are closed.